UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbas gamyboje 2/3 dienas per savaitę!

Nuo 250 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

DARBAS PUIKIAI TINKA STUDENTAMS!
Galite dirbti 2-3 dienas per savaitę, kuomet neturite paskaitų.
Taip pat siūlome Jums galimybę vasaros laikotarpiui dirbti tą patį darbą pilnu darbo laiku!

Darbas Žemuosiuose Šančiuose tarptautinėje gamybinėje įmonėje, kuri užsiima langų temdymo sistemų gamyba, Jūsų darbas būtų prie detalių surinkimo, lankstymo, pakavimo ir kt. gamybos proceso darbų.

APMOKOME DARBO VIETOJE.

Darbo laikas I-V, 08:00-17:00val.

Darbo užmokestis 5.16 Eur/val (bruto)
dirbant kartą per savaitę, per mėnesį uždirbama apie 130-165 Eur, į rankas, jau atskaičius mokesčius;
dirbant dvi dienas per savaitę, per mėnesį uždirbama nuo 265 Eur į rankas, jau po mokesčių.

Reikalavimai darbuotojui

ankstesnė patirtis gamybos įmonėse - PRIVALUMAS!
greitis dirbant
lankstumas

Įmonė siūlo

visas soc. garantijas
laiku mokamą atlyginimą
galimybę uždirbti laisvu laiku
galimybę laikino darbo metu išmoktą darbą dirbti pilnu darbo grafiku vasaros laikotarpiu!

Atlyginimas

Nuo 250 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.