No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbas gamyboje Taikos pr. - 2 laisvos vietos

Nuo 740 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą įmonėje užsiimančioje išpilstymo įrangos surinkimu.

Darbas būtų prie roboto priežiūros - reikia pakrauti detales, pataisyti jeigu robotas meta klaidą (esant rimtam gedimui iškviesti techniką).
Robotas gamina ir pakuoja gaminius, tad talpai/paletei užsipildžius, ją reikia pakeisti tuščia, taip pat patikrinti broką, darbai nesudėtingi, jei robotas veikia, yra pilnai užkrautas būna ir laisvo laiko.

VISKO APMOKOME DARBO VIETOJE!
Darbas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.

Dirbama III pamainomis (PAMAINŲ RINKTIS NEGALIMA!)
I sav. 6:00 - 14:30 val.
II sav. 14:30 - 23:00 val.*
III sav. 23:00 - 06:00 val.
(*vakarinėje pamainoje apmokamas grįžimas namo su taksi Kauno miesto ribose)

ATLYGINIMAS NUO 740 eur, atskaičius mokesčius

Savaitgaliai laisvi! Tačiau jeigu norite užsidirbti papildomai - savaitgaliai APMOKAMI 2.5x DIDESNIU TARIFU!

BE TO - DU KARTUS PER SAVAITĘ VAIŠINAME NEMOKAMAIS PIETUMIS!

Reikalavimai darbuotojui

  • ankstesnė patirtis gamyboje būtų privalumas
  • reikalingas greitis dirbant

Mes siūlome

  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

Nuo 740 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.