pvmed Personalvermittlung

Darbas gydytojams Vokietijoje

5300-7000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - pvmed Personalvermittlung

Darbo pobūdis

Ieškome įvairių specializacijų gydytojų (gydytojų-asistentų, gydytojų-specialistų, vyr. gydytojų) darbui Vokietijos ligoninėse, klinikose bei ambulatorijose visuose Vokietijos regionuose. Įdarbinama pagal kolektyvinę darbo sutartį su nustatytais darbo atlyginimais, atsižvelgiant į darbo patirtį, turimus įgūdžius bei papildomus gebėjimus.

Reikalavimai darbuotojui

Įgytas aukštasis GYDYTOJO išsilavinimas
Vokiečių kalbos žinios A2/B1 lygyje

Jaunam specialistui mokamas atlyginimas (pirmaisiais darbo metais) nuo 5300 eurų per mėnesį. Po tam tikro laiko atlyginimas didinamas. Be to, yra atskirai apmokami budėjimai naktį ir savaitgaliais.

Ambulatorinio darbo srityje specialistams mokamas atlyginimas svyruoja nuo 65000 iki 75000 eurų per metus (neatskaičius mokesčių). Gydytojai, kurie operuoja, gauna atitinkamas priemokas. Gebėjimas operuoti nėra privalomas. Taip pat yra siūlomas atlyginimo modelis, kai gydytojai už darbą ambulatorijoje gauna dalį fiksuoto atlyginimo (apie 70 procentų), o likusi dalis kintama (apyvarta, pelnas, privačių ligonių skaičius). Ambulatorijose įmanoma uždirbti virš eurų per metus, su sąlyga, jei gydytojas gali operuoti ar atlikti specialias diagnostikas. Labai geras pajamas ambulatorijose gauna operuojantys specialistai oftalmologai, ortopedai, chirurgai ar radiologai.

Mes taip pat siūlome galimybę mokytis vokiečių kalbos Vokietijoje, kai turimų vokiečių kalbos žinių lygis yra tvirtas A2 arba B1. Mes pasirūpiname apgyvendinimu, įvairių formalumų sutvarkymu.

Privalumai bei teikiama parama kandidatams:

1. Išsami ir individuali konsultacija, kuri padeda kandidatams labai gerai susiorientuoti, ko galima tikėtis Vokietijoje;

2. Jei kandidatas pakviečiamas pokalbiui, mes koordinuojame atvykimą, lydime į interviu, kartu dalyvaudami pokalbyje. Kelionės išlaidas kandidatas apsimoka pats, vėliau, jei yra įdarbinamas, kompanija kompensuoja dalį išlaidų.

3. Pasirūpinsime visais darbo pradžiai reikalingais dokumentais: paraiška dėl diplomo patvirtinimo, naryste gydytojų asociacijoje, jei reikalinga, specialistų sertifikavime bei teikiant paraišką ambulatorinio darbo licencijai gauti.

4. Mes padedame kandidatams ieškant būsto, darbo jų gyvenimo partneriams, taip pat, ieškant darželio ar mokyklos vaikams, jei kandidatas turi šeimą.

Šio paslaugos suteikiamos nemokamai. Kandidatui reikia padengti kelionės bei dokumentų išdavimo/vertimo į vokiečių k. išlaidas.

LAPKRIČIO 29-30 d. SUSITIKSIME SU KANDIDATAIS KAUNE, O GRUODŽIO 1-2d. - VILNIUJE. KVIEČIAME REGISTRUOTIS POKALBIUI TEL.

Atlyginimas

5300-7000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis specialistams priklauso ir didėja nuo turimo stažo.

Kontaktinis tel. Lietuvoje: .