Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Darbas karštų patiekalų virėjui

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jūs dirbsite jau nuo 1997 m. veikiančiame restorane "Svarstyklės". Pamainoje dirba 5 virėjai, jiems talkina Gamybos vadovas. Restoranas aktyvus, turintis daug klientų ir banketų. Tad jei nori gauti daug praktikos, tobulėti - ši darbo vieta tau.
ŠIUO METU IEŠKOME KARŠTŲ patiekalų virėjo.

Pagrindinės jūsų atsakomybės: karštų patiekalų gamyba. Dienos metu ruošiami dienos pietūs.
A La Cart tipo restorane ruošiami Europietiškos virtuvės patiekalai.

Reikalavimai

Sugebėjimas gaminti karštuosius patiekalus.
Taip pat gali būti ir jaunesnysis virtuvės virėjas - po virėjų mokslų, norintis kibti į darbus.
Priimtume norinčius atlikti virėjo praktiką, įdarbinant.

Reikiama patirtis (metai): 1
Išsilavinimas: aukštesnysis
Darbo laikas: visas etatas, trumpa - ilga savaitė.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "EVLADA"

Restoranas „Svarstyklės“ ir nedidelis, bet jaukus 10 kambarių viešbutis „Pažaislis Park Hotel“ įsikūręs netoli Pažaislio parko ir Kauno marių. Restoranas atvėrė duris 1997 metais, o viešbutis 2007 metais.

Informacija telefonu: .