Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Circle K Lietuva"
More about company »

Darbas lanksčiu darbo grafiku, įvairiais etatais

Vilnius - UAB "Circle K Lietuva"

Darbo pobūdis

Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje, valdanti 85-ių degalinių tinklą.

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Pagalbinį darbuotoją Vilniaus mieste. Jei tau reikia lankstaus darbo grafiko, nori dirbti pilnu arba mažesniu etatu, kviečiame aplikuoti.

Darbo pobūdis pusės etato pozicijos:
  • Kasdien nuvažiuoti ir aplankyti tam tikrą degalinių skaičių bei suvesti reikiamą informaciją į vidinę įmonės sistemą.
  • Nuolat stebėti ir teikti savo pasiūlymus.

Pilno etato pozicijos:
  • Tvarkyti ir valyti degalinių teritorijas.
  • Tvarkyti ir valyti degalinės teritorijoje esančius įrengimus pagal degalinės vadovo nustatytą tvarką.

Reikalavimai

  • Kruopštumas, atsakomybė, savarankiškumas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
  • Nuosavas automobilis

Mes jums siūlome

Dinamišką darbo aplinką
Nuolatinio tobulėjimo galimybes;
Rūpestingą darbdavį bei kolegas;
Sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas tapus Circle K šeimos nariu.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Circle K Lietuva priklauso bendrovei „Alimentation Couche-Tard“ Inc. – vienam iš greito apsipirkimo ir mažmeninės prekybos degalais lyderių pasaulyje, kurio prekybos vietų tinklą Šiaurės Amerikoje (JAV ir Kanada), Europoje (Norvegija, Švedija, Danija, Airija, Lenkija, Baltijos šalys ir Rusija), Azijoje ir Viduriniuose Rytuose sudaro beveik 16 000 degalinių ir parduotuvių. Mes esame 100 000 po visą pasaulį išsibarsčiusių darbuotojų šeima, turinti bendrą tikslą – palengvinti mūsų klientų gyvenimą.

Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje
Informacija apie UAB "Circle K Lietuva"
898
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Skirmantas Mačiukas