Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo nuomos valdymas“
More about company »

Darbas logistikos sandėliuose Olandijoje

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Olandija - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Olandijoje esančiuose sandėliuose reikalingi darbuotojai prie užsakymų surinkimo:

Baldų ir interjero sandėlis Amsterdam mieste
Drabužių sandėlis Utrecht mieste
Drabužių sandėlis Zoetermeer mieste
Transporto kompanija Utrecht mieste (darbas su EPT)

Darbas 5 dienas per savaitę po 8val. per dieną.
Altyginimas €9.94 - 11.70/val.
Yra viršvalandžių, jie apmokami didesniu tarifu.

Apgyvendinimas suteikiamas, nuoma nuskaičiuojama nuo atlyginimo: €85 (įskaitant komunalinius).

Darbo kontraktas gaunamas dar esant Lietuvoje, pasirūpiname kelionės užsakymu, pasitikimu, būsto rezervavimu bei dokumentais!

Reikalavimai

  • šnekamosios anglų kalbos žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • tiesioginį įdarbinimą Olandijoje;
  • kas savaitę laiku mokamą atlyginimą;
  • apgyvendinimą;
  • pagalbą atvykus.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje