Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Seserų bistro"
More about company »

Darbas modernioje valgykloje savaitgaliais

Vilnius - UAB "Seserų bistro"

Darbo pobūdis

Siūlome nesudėtingą darbą atsakingam darbuotojui

Darbo pobūdis:
Dėlioti maistą klientams į lėkštes
Su profesionalia įranga išplauti indus (nesudėtinga)
Pavalyti salės stalus.
Prižiūrėti tvarką maitinimo įstaigoje (prižiūrėti, kad būtų švarūs stalai, netrūktų stalo indų, įrankių ir kt.)

Restorano adresas - Ozo g. 12A. Technopolio Verslo centras Penta (priešais Ozo pc)

Darbo grafikas Šeštadienį, Sekmadienį Nuo 9:00 iki 19:00

Atlyginimas 2,78 Eurai (į rankas) už kiekvieną išdirbtą valandą. (apie 25Eur. per dieną)

Savo CV siųskite
Skambinkite Atsiliepk šaunioji!

Reikalavimai

  • Darbštumas
  • Atsakingumas

Mes jums siūlome

Esame reiklūs, sąžiningi ir patikimi darbdaviai. Jei esi darbšti/us, sąžininga/s ir patikima/s, tuomet tavęs laukia geras darbas, geromis sąlygomis.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Dviejų seserų įsteigtas Fiesta restoranas modernaus verslo centro pirmąjame aukšte.
Informacija apie UAB "Seserų bistro"
16
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ieva Murauskienė