Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

Darbas prie detalių presavimo Jonavos g.

Kaunas - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

  • metalinių detalių presavimas;
  • fiziškai lengvas, sėdimas darbas;
  • pamaininis darbo grafikas:
I savaitę 6:00 - 14:00
II savaitę 14:00 - 22:00

Reikalavimai

  • kruopštumas, atsakingumas;
  • noras dirbti gamyboje.

Mes siūlome

  • apmokymus darbo vietoje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą.

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba www.gigroup.lt.

Kontaktinis numeris: Adresas: S. Daukanto g.8, Kaunas

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.