UAB „HEADEX“

Darbas prie naujų palečių gamybos Nyderlanduose! 80 Eur premija už greitą išvykimą!

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „HEADEX“

Darbo pobūdis

PASTABA: informuojame, kad visus kandidatus kviečiame dalyvauti atrankoje tiesiai iš namų, pasitelkiant online priemones (vaizdo skambučių programas). Numatomos išvykimo datos bus derinamos individualiai darbo pokalbio metu.

  • naujų palečių gamyba;
  • gali tekti vairuoti auto krautuvą;
  • darbas sandėlyje su pneumatiniais įrankiais.

Darbo grafikas: dieninė pamaina.
Darbo vieta: SasVanGent, Nyderlandai.

Reikalavimai

  • greitas darbo tempas;
  • anglų kalbos žinios;
  • patirtis su pneumatiniais įrankiais;
  • krautuvo vairavimo patirtis (privalumas).

Domina kiti darbo pasiūlymai? Daugiau:

Įmonė siūlo

  • 80 Eur premiją už greitą išvykimą;
  • nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose būstuose su patogumais, internetu;
  • kompensuojamą kelionę Lietuva - Nyderlandai - Lietuva;
  • kylantį darbo užmokestį, priklausomai nuo dirbamų valandų skaičiaus;
  • visas socialines garantijas.

Susidomėjai? Susisiek: .

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas

Mes, HEADEX Group, 20 metų veikianti įmonė, teikiame lanksčius personalo valdymo sprendimus Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Mumis pasitikinčių klientų ratas nuolat plečiasi, todėl savo darbuotojams galime pasiūlyti plačią darbų įvairovę: nuo kvalifikacijos nereikalaujančių iki itin aukštus reikalavimus turinčių pozicijų Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ar Belgijoje.
Prisijunk prie beveik 3000 darbuotojų vienijančios HEADEX Group komandos!

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „Headex“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €