UAB „Personalas“

Technikai - Montuotojai

2300-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

DARBAS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS MONTUOTOJAMS VOKIETIJOJE.
Skubus darbo pasiūlymas montuotojams Vokietijoje. Atlyginimas, nuo 2300-2500 Eur/ mėn. jau atskaičius mokesčius.

Darbo pobūdis:
  • Naujų žemės ūkio padargų ir ir kt. technikos surinkimas, montavimas. Surinkinėjama tokia technika kaip kad krūmapjovės, barstytuvai, mulčiavimo technika, kultivatoriai, vandens purkštuvai, transportavimo priekabos ir kita technika;
  • Pneumatinių ir hidraulinių sistemų montavimas;
  • Metalo ir jų detalių pjaustymas montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Patirtis šaltkalvio darbuose, sunkiasvorės technikos mechanikos darbuose;
  • Patirtis su mechanika, pneumatika, hidraulika;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Anglų arba minimali vokiečių kalba;
  • Lankstumas;
  • Noras dirbti ilgalaikėje perspektyvoje;
  • Prisitaikymas komandiniame darbe.

Mes jums siūlome:
  • Atlyginimas, nuo 2300-2500 Eur/ mėn. į rankas;
  • Suteikiama nuo 45-50 darbo val. /sav;
  • Ilgalaikį darbą Vokietijoje su Lietuviška darbo sutartimi komandiruočių principu;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visus darbui būtinus įrankius bei rūbus;
  • Apgyvendinimą su nemokamu internetu, 500 m. iki darbovietės;
  • Galimybė grįžti į Lietuvą kas 6-8 savaites.

CV siųskite el. paštu:
Daugiau informacijos tel. UAB Personalas

Atlyginimas

2300-2500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.