Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Personalas“

DARBAS STALIAMS KRISTIANSUND MIESTE NORVEGIJOJE

2800-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Darbas staliams Norvegijoje. SKUBUS IŠVYKIMAS! Darbo pobūdis: skydinių, karkasinių namų statyba ir įrengimas, renovacijos darbai.Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, pagal poreikį ir šeštadieniais. Atlyginimas nuo 2800-4000 Eur/mėn. neto. Suteikiami visi darbui būtini įrankiai bei rūbai.

Reikalavimai

Bent 2 metų patirtis, anglų kalbas, brėžinių skaitymas, D numeris, savarankiškumas, atsakingumas, pareigingumas, žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą su lietuviška sutartimi Norvegijoje komandiruočių principu.
Visi darbui būtini įrankiai ir rūbai suteikiami. Suteikiamas apgyvendinimas už atitinkamą nuomos kainą. Įmonė suteikia transportą nuvykimui iki objektų, nėra jokių kuro priemokų. Suteikiamos visos socialinės garantijos. Užtikriname laiku mokamą atlyginimą.Yra galimybė suderinti avanso mokėjimą. Galimybė sugrįžti į Lietuvą kas 6-8 savaites pagal poreikį.

Daugiau info tel. 8 653 97979
Gyvenimo aprašymus siūsti el.paštu:
UAB Personalas

Atlyginimas

2800-4000 €/mėn. į rankas

UAB „Personalas“

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.
www.uabpersonalas.lt
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.
See all ads of this company (11)

You also might be interested in: