No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
CVB client

Darbas studentams! Reikalingas vadybininkas (-ė) mokantis VOKIEČIŲ K. arba PRANCŪZŲ K.

5,25 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „AMBER AREA“

Darbo pobūdis

Mūsų siūlomas darbas – startas tolimesnei karjerai vystyti bet kokios specialybės studentui (-ei), mėgstančiam keliones, laisvą darbo grafiką ir gyvą bendravimą su žmonėmis.

Darbas ofise Kauno senamiestyje , dažnos kelionės į užsienį , lankstus darbo grafikas atsižvelgiant į studijų programą ar asmeninius poreikius.

Galimybė derinti darbą ir studijas tuo pačiu patirtis bei praktika pritaikant vokiečių kalbos arba prancūzų kalbos kalbinius įgūdžius, aktyviai bendraujant su klientais iš Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos arba Prancūzijos.

Mūsų įmonė jau beveik 20 metų prekiauja Baltijos gintaro papuošalais, tad pats darbo pobūdis yra susijęs su vadinamo „Lietuvos aukso“ reprezentavimu bei tiesiogine prekyba t.y.: produkcijos pristatymas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sąskaitų išrašymas, bendravimas tiek su esamais, tiek su potencialiais klientais, naujų klientų paieška, pardavimo proceso užtikrinimas bei prekių pristatymo kontrolė iki kliento.
Mes siūlome: galimybę asmeniniam tobulėjimui, visas socialines garantijas, darbą ofise miesto centre, daug kelionių, praktines rinkodaros bei verslo vadybos žinias, bendravimo užsienio kalba įgūdžių spartų augimą, jei yra poreikis apmokamus vokiečių arba prancūzų kalbos kursus.

Reikalavimai darbuotojui

Vokiečių arba Prancūzų kalbos mokėjimas (nuo vidutinio lygio), komunikabilumas

Atlyginimas

5,25 €/val. neatskaičius mokesčių
Suminė darbo laiko apskaita, atlyginimas labai priklauso nuo to ar darbuotojas vyko į komandiruotę taip pat siūlome papildomą priedą prie darbo užmokesčio nuo pardavimų apimčių.

UAB „AMBER AREA“

Didmeninė - mažmeninė prekyba Baltijos gintaro papuošalais
informacija apie UAB „AMBER AREA“
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.