UAB „Baltic Ground Services“

Darbas tolimųjų reisų vairuotojams Vokietijoje

Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“

Darbo pobūdis

  • Darbas 2018 metų "Mercedes – Benz" vilkikais (automatinės pavarų dėžės);
  • Aviacinio kuro vežimas cisternomis Vokietijos teritorijoje;
  • Darbą kadencijomis: 9 savaites dirbate, 3 savaites ilsitės namuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (C, E kategorijos);
  • ADR A2 pažymėjimas;
  • Sunkiasvorės transporto priemonės vairavimo patirtis Europoje;
  • Anglų kalbos pagrindai;
  • Atsakingumas, pareigingumas;
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas„.

Įmonė siūlo

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Iniciatyvią ir draugišką komandą;
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: