UAB „Advantus“

DARBAS VASARAI NUO 06-29! Pagalbinis darbuotojas gamyboje

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Advantus“

Mes siūlome:

  • Darbą vasarai nuo 06-29 iki 08-31.
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą (2 kart./mėn.);
  • Draugišką kolektyvą.

Darbo pobūdis:

  • Palečių ir gamybinių konteinerių lankstymas;
  • Sienelių sutvirtinimas ir plėvelės įklojimas;
  • Švaros ir tvarkos darbo vietoje palaikymas;
  • Kiti pagalbiniai darbai gamyboje.

Darbas pamainomis: nuo 8:00 val. iki 20:00 val; ir nuo 20:00 val. iki 8:00 val., slenkančiu grafiku - 2 dieninės, 2 naktinės, 4 laisvos dienos.

Reikalavimai:

Ieškome darbuotojų, kurie galėtų pradėti dirbti skubiai!

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Spartumas ir fizinė ištvermė;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Galimybė dirbti pamainomis.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.