Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Statel“

Montuotojas (Vokietija) BE, C, CE

2300-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Statel“

Darbo pobūdis

Šviesolaidinių, inžinerinių tinklų statyba;
Darbai kasimas, dangų atstatymas (trinkelės, asfaltas);
grunto gręžimo darbai;
Kabelių klojimas, įpūtimas, montavimas, virinimas, įvadų statyba;
Darbas komandiruočių principu 6/8sav. Vokietijoje - 2sav. Lietuvoje(atostogos, galima dirbti ir atostogų metu).

Reikalavimai darbuotojui

Vokiečių kalba(didelis privalumas);
Gebėjimas dirbti savarankiškai (privalumas);
Panaši darbo patirtis(privalumas);
Šviesolaidinių kabelių montavimo technologijų išmanymas(privalumas);
Kelių statybos darbų išmanymas(privalumas);
BE/C/CE Kategorijos(privalumas);
Mokėjimas dirbti su ekskavatoriumi ar gręžimo technika(privalumas);
Organizuotumas ir atsakingumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje;
Turintys žalingų įpročių - nepageidaujami.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Darbinį automobilį į/iš objekto;
Nemokamą apgyvendinimą;
Karjeros galimybes;
Vokiečių kalbos kursus.

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas. Su perspektyva didėti.

Įmonė UAB "Statel" įkurta 2009 metais, ir nuo to laiko sėkmingai vysto savo veiklą telekomunikacijų tinklų projektavimo, statybos, montavimo ir remonto srityse Lietuvoje ir Vokietijoje
informacija apie UAB „Statel“
2195 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.