DARBAS VOKIETIJOJE: OPTINIO KABELIO TIESIMO DARBAI

2000-4500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „LIUNETĖ“

Apie mus

UAB „Liunetė“ – ilgametę darbo patirtį Lietuvoje ir Vokietijoje turinti, nuolat auganti lietuviška įmonė. Plečiame ne tik savo komandą, bet ir veiklos sritis – pradėjome optinio kabelio tiesimo darbus Vokietijoje – ieškome pastiprinimo:
  • Ekskavatorininko(-ės) (mini ekskavatorius)
  • Trinkelių klojėjo(-os)
  • Pagalbinio darbuotojo(-os)

Darbo pobūdis

Tranšėjų kasimas (trinkelėse, asfalte, žolėje), kabelio paklojimas, gerbūvio atstatymas.

Darbas komandose po 5 žmones.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingas požiūris į darbą
  • Mokėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • O svarbiausia – turėti norą dirbti
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas

  • Įmonė suteikia apgyvendinimą (viename būste (bute/ name) gyvena 5 žmonės, t. y. kiekviena komanda apgyvendinama atskirai)
  • Įmonė apmoka transporto (objekte, kelionės į/ iš Lietuvą) išlaidas
  • Aprūpina visa reikalinga darbo apranga
  • Suteikia transportą nuvykti į darbo vietą
  • Suteikia visas socialines garantijas
  • O laisvomis dienomis įmonės kuro sąskaita galėsite pasižvalgyti po apylinkių lankytinas vietas

Atlyginimas

2000-4500 €/mėn. į rankas
(atlygis priklauso nuo rezultatų – metrų) darbas per lietuvišką įmonę komandiruočių principu. Dėl platesnės informacijos galima kreiptis telefonu nr. +370 656 07737

UAB „LIUNETĖ“

Nuo 2019 m. atnaujinome veiklą inžinerinių sistemų srityje.
Orientuojamės į tvarius, energiją taupančius, komfortą gyvenimui ir darbui suteikiančius sprendinius, Sėkmingai plečiamės ir vykdome projektus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Teisingas inžinerinis požiūris, dėmesys klientui ir profesionali komanda – sėkmės formulė, suteikusi mums klientų, partnerių, tiekėjų pasitikėjimą, spartų apimčių augimą ir pelningą veiklą.
informacija apie UAB „LIUNETĖ“
2943 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
292
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1570 €
25% uždirba 1570-1936 €
25% uždirba 1936-3820 €
25% uždirba nuo 3820 €