Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

DARBININKAI skydinių namų gamykloje

3400-3800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Grow staffing“

Darbo pobūdis

Modulinių namų konstrukcinių dalių gamyba dirbant dieninėje ir/ arba vakarinėje pamainoje Hamar ir Andebu miestuose, Norvegijoje. Modulinio namo konstrukcinių dalių gamyba. Stabilus, pamaininis darbas po stogu. Apmokome. Ieškome skubiai.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (privalumas jei Skandinavijos šalyse);
Šnekamoji anglų arba norvegų kalba (bent vienam iš komandos narių);
Automobilis važinėti į darbą (vienam iš komandos narių);
Atsakingumas, patikimumas.

Mes jums siūlome

Visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas, darbo kontraktas su Norvegijos įmone, išmokami atostoginiai 10,2 proc. už išdirbtą laiką. Valandinis Darbo apmokėjimas 210 NOK (dieninė pamaina), 255 NOK (vakarinė pamaina) per valandą iki mokesčių. Galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių. Galimybė dirbti viršvalandžius. Parūpiname gyvenamąją vietą.

Atlyginimas

3400-3800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Grow staffing“

Mūsų klientė - patikima, patirtį statybų sektoriuje turinti įmonė. Šiuo metu į komandą kviečiame prisijungti naujus komandos narius darbui su modulinių namų gamyba ir surinkimu.