Estram Oy

Darbininkai su patirtimi Suomijoje

2500-3400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - Estram Oy

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų ilgalaikiam laikotarpiui, atlyginimai nuo 2500€ iki 3500€ per mėnesį, pilnas darbo grafikas. Įmonė apmoka kelionę į Suomija bei apgyvendinimą.
Siūlome darbą suvirintojams, betonuotojams bei smėliavimo pozicijoje.
Atlyginimas visuomet gali būti pakeltas, priklauso nuo patirties ir darbo valandų.

Reikalavimai darbuotojui

Sveikatos tinkamumo sertifikatas.
Europos sąjungos tapatybe.
Nebaudžiamumo pažymėjimą, galima gauti Vidaus reikalų ministerijos informacijos centre.
Anglų kalbos įgūdžiai pageidaujami, tačiau taip pat galite dirbti su rusų kalba.
Green Card,/Hot work kortelės, jeigu neturite padėsime susikurti.

Atlyginimas

2500-3400 €/mėn. į rankas
Estram Oy

Estram Oy

Estram Oy yra įmonė, teikianti personalo paslaugas. Mūsų tikslas yra ne būti didžiausiu, bet geriausiu paslaugų teikėju. Tokiu būdu mes užtikriname, kad mūsų klientai gautų asmeninę ir patikimą paslaugą visais personalo klausimais. Pagrindiniai Estram Oy darbuotojai turi daugiau nei 10 metų personalo nuomos patirtį.

Estram Oy veikia pagal visus įstatymus ir etikos taisykles, gaires ir principus. Tai garantija ilgalaikėms partnerystėms.