CVB client

Darbininkai

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMTT“

Darbo pobūdis

Ieškomi darbininkai darbui Lietuvoje ir/ar komandiruotėms užsienyje. Darbų pobūdis: Gipso kartono, fasadų įrengimas, elektros bei santechnikos montavimas, staliaus darbai, dažymo darbai bei plytelių klijavimo darbai.
Taip pat pastatų priežiūrai ieškomi plataus profilio darbininkai.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas
Profesionalumas savo srityje
Darbštumas
Punktualumas
Anglų ar kitos užsienio kalbos žinojimas būtų kaip privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje kompanijoje
  • Galimybė mokytis atliekant įvairesnius darbus
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „AMTT“

Įmonės veikla- statyba bei renovacija, kultūrinių bei interaktyvių erdvių įrengimas, NT vystymas bei pastatų renovacija užsienyje.
informacija apie UAB „AMTT“
917 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.