Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AMTT“
More about company »

Darbininkai

800-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMTT“

Darbo pobūdis

Ieškomi darbininkai darbui Lietuvoje ir/ar komandiruotėms užsienyje. Darbų pobūdis: gipso kartono, fasadų sistemų montavimas ir kiti staliaus darbai. Dažymo darbai. Plytelių klijavimo darbai.
Taip pat pastatų priežiūrai ieškomi plataus profilio darbuotojai bei pagalbiniai.

Reikalavimai

Atsakingumas
Profesionalumas savo srityje
Darbštumas
Punktualumas
Anglų ar kitos užsienio kalbos žinojimas būtų kaip privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje kompanijoje
  • Galimybė užsidirbti daugiau dirbant komandiruotėse
  • Galimybė mokytis atliekant įvairesnius darbus
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas

800-2500 €/mėn. į rankas
UAB „AMTT“

UAB „AMTT“

Įmonių grupę sudaro bendrovės, užsiimančios statyba bei renovacija, kultūrinių bei interaktyvių erdvių įrengimu, NT vystymu bei pastatų renovacija užsienyje.