Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Brikers LT“

Darbininkas (-ė) gamybinėje įmonėje Kaune (apmokome)

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brikers LT“

Darbo pobūdis

  • Gaminių kokybės tikrinimas ir rūšiavimas gamybos metu;
  • Darbas prie gamybinės linijos;
  • Įrengimų priežiūros ir kiti pagalbiniai darbai;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Darbo patirtis gamybinėje kompanijoje būtų privalumas.

Mes Jums siūlome

  • Dinamišką ir aktyvų darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį ir priedus už rezultatus;
  • Apmokome darbuotojus be patirties;
  • Darbui skirtus drabužius ir priemones išduoda įmonė.

Susidomėję gali kreiptis tel. nr.:
arba

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Viena didžiausių betono gaminių gamintojų Baltijos regione. Įmonė Baltijos rinkoje esanti jau nuo 2008 m., pradėjus veikti pirmajai trinkelių gamyklai Dobelėje, Latvijoje. 2014-aisiais gamykla atidaryta ir Lietuvoje, Kauno mieste. Visos gamyklos aprūpintos profesionalia Vokietijoje pagaminta betono apdirbimo įranga, kuri garantuoja labai tikslių, reikiamo tankio ir didelio kiekio betono trinkelių, plytelių, kelių ir šaligatvių bortelių, keramzito blokų, lauko gėlių vazonų bei kitų betono produktų gamybą. Dirbdama kryptingai ir be pertrūkių, mūsų įmonė yra pasiekusi labai didelių produkcijos pardavimo apimčių ir tapusi viena didžiausių betono trinkelių ir bortelių gamintojų Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Brikers LT“
2409 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1830 €
25% uždirba 1830-2087 €
25% uždirba 2087-2809 €
25% uždirba nuo 2809 €