Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Normantas ir Ko“

Darbininkas - operatorius

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Normantas ir Ko“

Darbo pobūdis

  • prižiūrėti kartono gaminių gamybos procesą;
  • nustatyti įrenginių parametrus ir juos nuolat keisi;
  • prižiūrėti, kad gaminama produkcija būtų kokybiška bei šalinti broką;
  • retkarčiais atlikti krovos darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis gamybos operatoriaus pozicijoje prie įrengimų (privalumas). Neturinčius patirties, mokome darbo vietoje.
  • kruopštumas, atsakingumas, darbštumas bei vidinė motyvacija ir noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
  • darbą pagal nuolatinį grafiką (3 d. dirbti, 3 d. laisvos);
  • dinamišką darbą;
  • geras darbo sąlygas: persirengimo kambarys, dušas, darbo apranga, virtuvė, atvežimas į darbą ir atgal (jeigu neturite savo transporto);
  • visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas

NORMANTAS IR KO, UAB įkurta 2006 metais, šiandien yra viena didžiausių gofruotojo kartono padėklų ir jų komponentų gamintoja Baltijos šalyse. Nuolat investuodama į automatinius gamybos procesus, įmonė siekia sukurti aukštos kokybės ir nebrangų produktą, tinkantį daugelio gamintojų produkcijai sandėliuoti ir transportuoti. Tarp įmonės klientų - didžiausios Lietuvos gamybos įmonės. NORMANTAS IR KO, UAB produkcija eksportuojama į visas kaimynines bei Skandinavijos šalis. Ilgalaikiai santykiai su IKEA koncernu garantuoja įmonei galimybę tobulėti ir siekti itin aukštos kokybės standartų.
informacija apie UAB „Normantas ir Ko“
2493 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2058 €
25% uždirba 2058-2302 €
25% uždirba 2302-2738 €
25% uždirba nuo 2738 €