No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Darbininkas su patirtimi prie šviesolaidžio tiesimo

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ADDICO“

Darbo pobūdis

Naujam sezonui (nuo sausio-vasario mėn.) kviečiame registruotis ir prisijungti darbininkų komandas (ir pavienius specialistus) su patirtimi prie šviesolaidžio tiesimo atviruoju kasimo būdu darbams Vokietijoje.
Komandiruočių grafikas: 6 savaitės Vokietijoje, 2 savaitės namuose.
Įdarbinimas lietuviškoje įmonėje.
Detales aptarsime darbo pokalbio metu, skambinkite.

Reikalavimai darbuotojui

Panaši darbo patirtis;
motyvuotas požiūris į darbą;
gebėjimas dirbti komandoje.
Privalumai: C, CE vairavimo kategorijos, SM traktorininko kategorija, gebėjimas valdyti frontalinį krautuvą.

Įmonė siūlo

Pasirūpina nuvykimu į darbo vietą ir apgyvendinimu Vokietijoje geromis sąlygomis, stabilų atlyginimą.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „ADDICO“

Skambinti telefonu
informacija apie UAB „ADDICO“
2503 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.