UAB „Jugum“

DARBO DRABUŽIŲ TVARKYTOJA (-AS)

Nuo 5,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius, Lentvaris - UAB „Jugum“

Aprašymas:

Jugum klientė - tarptautinė įmonė, tekstilės paslaugų lyderė, kuri vysto savo veiklą ir tiki, kad laimingi darbuotojai reiškia laimingus klientus. Šiuo metu ieško Vilniuje darbo drabužių tvarkytojos (-jo).

Darbo pobūdis:
Darbo uniformų tvarkymas – paruošimas skalbimui;
Rūšiavimas – reikia surūšiuoti pagal įvairius kriterijus;
Lankstymas – sulankstyti jau išskalbtus ir išdžiovintus drabužius;
Pakavimas – drabužius reikia suskirstyti pagal kodus ir sudėti į atitinkamas dėžes;
Užregistravimas – drabužiai turi kodus, kuriuos reikia užregistruoti sistemoje.

Darbo grafikas:
Pirma savaitė - 6:00 – 14:00;
Antra savaitė - 14:00 – 22:00;
Trečia savaitė - 22:00 – 6:00;
Savaitgaliai – poilsio dienos;
Pamainų rinktis negalima.

Registruotiems Užimtumo tarnyboje bedarbio statusas nenutrūksta, išmokų mokėjimas pratęsiamas po darbo sutarties nutraukimo.

Reikalavimai:

Galimybė dirbti nurodytomis pamainomis;
Motyvacija dirbti, užsidirbti ir tobulėti;
Gebėjimas dirbti organizuotai ir sparčiai;
Gebėjimas naudotis kompiuteriu (pagrindai).

Mes jums siūlome:

35 valandų darbo savaitę;
Darbo Skandinaviškoje įmonėje patirtį;
Karjeros galimybę sparčiai augančioje įmonėje;
Visokeriopą pagalbą ir apmokymus iš vadovo;
Nuo sukauptos darbo patirties didėjantį valandinį atlygį;
Palaikančią vadovę ir darnų kolektyvą;
Nemonotonišką, skirtingų užduočių kupiną darbą.

Atlyginimas

Nuo 5,50 €/val. neatskaičius mokesčių
Viršvalandinis/naktinis darbas apmokamas 1,5 karto tarifu
UAB „Jugum“

UAB „Jugum“

JUGUM – esame KARTU su Jumis!

Jugum – tai profesionalios personalo paieškos, atrankos bei nuomos paslaugos.

Dirbame kartu su kandidatais ir klientais ne tik atrankos metu, bet ir jai pasibaigus.

Specializuojamės ir kaupiame patirtį gamybos ir technologijų srityje. Tuo esame išskirtiniai partneriai klientams bei pagalbininkai ieškantiems ar norintiems pakeisti esamą darbą.

Tikime, kad teikdami tik kokybiškas paslaugas, galime tobulėti ir būti naudingi, siekti naujų tikslų bei tapti stipriausia personalo sprendimų įmone teikiančia kompleksines paslaugas verslo partneriams.