Gi Group Lithuania

Darbo pasiūlymas produkcijos pakuotojams

650-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Viena didžiausių ir moderniausių baldų gamybos įmonių Lietuvoje, ieško pastiprinimo savo augančiai komandai.

DARBO POBŪDIS

  • Produkcijos pakavimas;
  • Broko taisymas.

Siūlome stabilų, nesikaitaliojantį darbo grafiką.

Darbas pamainomis. 2 dieninės, 1 laisva, 2 naktinės, 3 poilsio dienos. 06:50-19:05 val. - dieninė pamaina; 18:50-07:05 val. - naktinė pamaina.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas;
  • Fizinė ištvermė.

  • Darbą Klaipėdos mieste, todėl nekils problemų dėl vykimo į darbo vietą;
  • Iš dalies kompensuojamus skanius, sočius pietus;
  • Patogius darbo rūbus ir jų priežiūrą;
  • Galimybę nemokamai naudotis įmonės sporto sale;
  • Apmokymus darbo vietoje.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.