DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

DARBO SANTYKIŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Aptarnaujamų įmonių darbuotojų darbo santykių įforminimas (darbuotojų įdarbinimas, darbo sutarčių sąlygų pakeitimas, darbo sutarčių nutraukimas, atostogų, komandiruočių įforminimas ir organizavimas, darbo laiko apskaita);
  • Darbo pareigų pažeidimo dokumentų, papildomų susitarimų prie darbo sutarčių rengimas;
  • Aptarnaujamų įmonių darbuotojų ir vadovų konsultavimas darbo teisės ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykių apskaitą, taikymo klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis darbo santykių administravimo srityje;
  • Geras darbo santykius reglamentuojančių Lietuvos Respublikos teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos lanksčiai taikyti praktikoje;
  • Organizuotumas, lankstumas, gebėjimas planuoti darbus ir koreguoti darbų eigą atsižvelgiant į prioritetus;
  • Orientacija į klientą: empatiškumas, gebėjimas suprasti poreikius, spręsti konfliktines ir kt. situacijas;
  • Darbo MS Office pagrindinėmis programomis įgūdžiai;
  • Darbo su personalo ir darbo užmokesčio paskaičiavimo programa Paskata vartotojo įgūdžiai (privalumas);
  • LEAN ar pan. procesų tobulinimo ir veiklos gerinimo sistemų išmanymas (privalumas).

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  • Atsakingas ir įdomus darbas vienoje didžiausių įmonių grupių Lietuvoje;
  • Su profesionalių kolegų komanda atrasti geriausius sprendimus;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.

KAS YRA LE GRUPĖS PASLAUGŲ CENTRAS?

Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant IT, viešųjų pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų misija – būti patikimais verslo aptarnavimo partneriais, siūlant klientui paprastus, aiškius ir kliento lūkesčius išpildančius sprendimus.