Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Balticsofa"
More about company »

Darbo saugos specialistas (-ė)

Vilnius - AB "Balticsofa"

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje;
  • užtikrinti bendrovės darbų, aplinkosaugos ir priešgaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę;
  • rengti bei pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos norminius dokumentus;
  • konsultuoti įmonės darbuotojus visais klausimais, susijusiais su darbuotojų sveikata ir darbų sauga, priešgaisrine sauga, aplinkosauga;
  • organizuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje, rengti prevencijos priemones, koordinuoti jų įgyvendinimą;
  • organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų tyrimą ir prevenciją įmonėje;
  • organizuoti gamyboje susidariusių atliekų utilizavimą;
  • nedidelio autoūkio priežiūra;
  • pastato apsaugos organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų išmanymas;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • pareigingumas, kruopštumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumas:
  • Darbo patirtis darbų saugos specialistu (-e);

Mes Jums siūlome

  • Patrauklų bei pastovų darbo užmokestį;
  • stabilumą ir geras darbo sąlygas;
  • sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų;
  • mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • pasirūpinsime, kad draugiški ir profesionalūs kolegos suteiktų kasdienai įvairių ryškių spalvų.

Danų kapitalo minkštų baldų įmonė, gaminanti ir eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Įmonė turi du padalinius: Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje. AB "Balticsofa" įmonėje dirba apie 530 darbuotojų, kurie pasižymi savo lojalumu, profesionalumu ir aukšta kvalifikacija. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą visuose miestuose ir prie profesionalų komandos kviečia prisijungti:
Informacija apie AB "Balticsofa"
383
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.