Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Tezaurus konsultacijos“

Darbo užmokesčio buhalterė (-is)

Vilnius - UAB „Tezaurus konsultacijos“

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Ataskaitos Sodrai ir VMI (kas susiję su darbo užmokesčiu);
  • Pagalba vyr. finansininkui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos, audito arba finansų srityje;
  • Patirtis skaičiuojant darbo užmokestį;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

  • Stabilų darbą sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Nuolatinį tobulėjimą apskaitos ir/arba audito srityje;
  • Puikias karjeros galimybes tarptautiniame apskaitos ir audito įmonių tinkle;
  • Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Visuomet laiku mokamą konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik sekančiam atrankos etapui pasirinktus kandidatus.

UAB "Tezaurus konsultacijos" - nuo 1998 metų buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo, verslo valdymo sistemų diegimo bei kitas susijusias paslaugas teikianti įmonė.

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome apskaitos specialistų darbui mūsų biuruose Vilniuje ir Utenoje.
informacija apie UAB „Tezaurus konsultacijos“
2359 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.