Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Iremas“
More about company »

Darbų saugos inžinierius (-ė)

Jonava - UAB „Iremas“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos norminių teisės aktų reikalavimų laikymosi kontrolė
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimas
  • Darbininkų žinių tikrinimo programos rengimas.

Reikalavimai

Jeigu Jūs:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą (pageidautina darbų saugos ar panašioje srityje)
  • Išmanote darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos reglamentuojančius teisinius aktus
  • Turite patirties vykdant darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareigas statybos, metalų apdirbimo ar energetikos įrenginių remonto srityse
  • Turite darbuotojų saugos tarnybos specialisto, asmens, atsakingo už priešgaisrinę saugą ir pirmosios medicininės pagalbos pažymėjimus
  • Gebate raiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu rusų arba anglų kalbomis
  • Turite puikius darbo su MS Office, AutoCAD/Inventor ir kitomis programomis įgūdžius
  • Gebate dirbti komandoje ir savarankiškai rengti darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančius lokalinius tesės aktus
  • Esate iniciatyvus, įžvalgus, atsakingas, organizuotas, nuosekliai atliekate pavestas užduotis ir siekiantis nuolatinio tobulėjimo

Mes jums siūlome

  • Dinamiška darbo aplinka ir profesiniai iššūkiai
  • Teisingas atlygis už darbą ir patrauklus socialinis paketas
  • Geros darbo sąlygos
  • Plačios horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes įmonių grupėje

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „IREMAS“ įkurta 1998 metais, reorganizavus AB „ACHEMA“ remonto tarnybas. Įmonės šaknys siekia giliau: iki 1998 metų dirbome kaip AB „ACHEMA“ aptarnaujantis padalinys. Per tuos metus įgijome didelę patirtį montuodami ir remontuodami vienos stambiausių chemijos pramonės įmonės įrenginius. Jau virš 20 metų savarankiškai teikiame paslaugas stambiausioms Lietuvos pramonės įmonėms: AB „ORLEN LIETUVA“, AB „ACHEMA“, UAB „VILNIAUS ENERGIJA“, AB „KLASCO“.

Šiandien UAB „IREMAS“ priklauso vienam didžiausių Respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.
Informacija apie UAB „Iremas“
1616 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
371
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1111 €
25% uždirba 1111-1460 €
25% uždirba 1460-1975 €
25% uždirba nuo 1975 €
Vadovas: Edmundas Damaševičius