DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.11.02

Darbo vieta

Darbuotojų ieškome ir Vilniuje ir Kaune!

Darbo pobūdis:
  • kontroliuoti darbuotojų darbų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų įgyvendinimą ir laikymąsi įmonėje;
  • konsultuoti įmonės vadovus ir darbuotojų atstovus darbų saugos ir sveikatos klausimais;
  • būti atsakingam už strateginių darbuotojų saugos ir sveikatos iniciatyvų teikimą, veiksmų ir planų paruošimą bei įgyvendinimo kontrolę;
  • administruoti darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją ir ruošti ataskaitas;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo sistemos tobulinimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • darbo patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje – ne mažiau kaip 2 metai;
  • teisės aktų, reglamentuojančių kompetencijai priskirtus klausimus, išmanymo ir gebėjimo juos praktiškai pritaikyti;
  • geri vadybiniai ir derybiniai įgūdžiai;
  • gebėjimas efektyviai planuoti, organizuoti ir vykdyti užduotis;
  • puikios anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas bei galimybę dirbti tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje įmonėje;
  • draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir kartu tobulėti;
  • patrauklų darbo užmokestį;
  • atsakingą darbą modernioje gamybos įmonėje ir su darbu susijusius mokymus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad atrankos nepraėjusių kandidatų CV bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę.
Send CV

UAB "Simplika"

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientei – prekinio betono gamintojai šiuo metu Vilniuje arba Kaune ieškome darbų saugos ir sveikatos specialisto (-ės).
All UAB "Simplika" job ads

Other company job ads:

All ads of this company (35) »