Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“
More about company »

DARBŲ SAUGOS SPECIALISTAS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Darbo pobūdis:

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymosi, bendrovės darbų įgyvendinimo užtikrinimas bei kontrolė;
  • Darbuotojų saugos norminių dokumentų, saugos ir aplinkosaugos planų rengimas bei pildymas;
  • Darbuotojų instruktavimas darbų saugos norminių aktų nustatyta tvarka bei konsultavimas susijusiais klausimais;
  • Profesinės rizikos vertinimo įmonėje organizavimas, prevencijos priemonių rengimas ir įgyvendinimas;
  • Darbų saugos mokymų organizavimas ir vedimas;

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (kokybės vadyba / darbų saugos);
  • Patirtis dirbant statybvietėse ne mažiau kaip 1 metus;
  • Projektų valdymo patirtis – privalumas;
  • Puikus išmanymas MS paketo;
  • C1 lygio anglų kalbos žinios raštu/žodžiu;
  • Puikūs problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Stiprūs organizaciniai sugebėjimai;
  • Komunikabilumas, kryptingas rezultato siekimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mūsų klientas siūlo:

  • Karjeros galimybes dirbant aukštos reputacijos įmonėje vykdant tarptautinius projektus;
  • Galimybę dirbti su pasaulinio lygio kompanijomis (SIEMENS, ALSTOM), turinčiomis dideles karjeros perspektyvas dirbant su aukštųjų technologijų inžinerinėmis sistemomis visame pasaulyje;
  • Galimybę tapti projektų vadovu;
  • Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu: 1200 - 1500 EUR (neto) Lietuvoje / Po bandomojo laikotarpio: 40 000 - 50 000 NOK (4030-5030 EUR) (bruto) Norvegijoje;
  • Darbo pradžia Norvegijoje prasideda 2021 m. pavasarį. (iki to laiko pasirengimo etapas Lietuvoje).

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Contactus klientė - daugiau kaip dvidešimties metų patirtį Lietuvos rinkoje turinti įmonė. Šiai dienai kompanija įgyvendino daugiau kaip 1000 projektų, turi išvystytą filialų tinklą Latvijoje ir kitose šalyse.