Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Losrita“

DARBŲ SAUGOS SPECIALISTAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Losrita“

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti ir užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos įgyvendinimą bei privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje;
  • Rengti įmonės vidinius dokumentus darbų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais pagal galiojančius norminius teisės aktus;
  • Rengti, pildyti ir atnaujinti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos dokumentus, kad įmonėje vykdomi darbai atitiktų visus darbų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos keliamus norminių teisės aktų reikalavimus;
  • Instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka;
  • Organizuoti ir vesti darbų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos mokymus įmonės darbuotojams;
  • Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevenciją;
  • Konsultuoti įmonės darbuotojus visais klausimais, susijusiais su darbuotojų sveikata ir darbų sauga.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas bei priešgaisrinės saugos pažymėjimas;
  • Darbo patirtis dirbant statybų sektoriuje ne mažiau kaip 2 metus;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų išmanymas;
  • Kokybės, aplinkos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Greita orientacija ir atsakingai priimami kasdieniniai sprendimai dinamiškoje aplinkoje;
  • Organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Teisės aktais nustatyta tvarka turėti teisę eiti statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pareigas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones bei pagrindų paruošimui statybinę techniką
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
  • Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis bus siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Statybos ir nekilnojamojo turto rinkoje veikianti statybos bendrovė UAB „Losrita“, kurios veiklą apima bendrieji ir specializuoti statybos darbai.

Įmonė savarankiškai vykdo didelės apimties Rangovo ir/ar Generalinio rangovo, bei projekto valdymo funkcijas visoje Lietuvoje.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos (gatvės, geležinkelio kelias, kiti transporto statiniai), inžineriniai tinklai (vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo), hidrostatiniai, kiti inžineriniai statiniai, taip pat minėti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje.
informacija apie UAB „Losrita“
1581 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 693 €
25% uždirba 693-1576 €
25% uždirba 1576-2286 €
25% uždirba nuo 2286 €