CVB client

DARBŲ VADOVAS DARBUI VOKIETIJOJE (žemės , telekomunikacijų statybos ir atstatymo darbai)

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ADDICO“

Darbo pobūdis

Planuoti ir organizuoti darbus objekte
tinkamas komandinio darbo bei darbų paskirstymo organizavimas numatytiems darbams objekte atlikti kokybiškai;
Savalaikis dokumentacijos pildymas ir pateikimas atsakingiems asmenims, susijusiems su projekto vykdymu.
organizuoti medžiagų bei reikiamos technikos, įrangos tiekimą objekto vykdymui bei vykdyti jų sandėliavimą ir techninę priežiūrą;
Bendravimas su užsakovu, tinkamai atstovauti įmonę .
Operatyviai spręsti iškilusias problemas.
betarpiškai bendradarbiauti su tiesioginiu vadovu bei personalu;
nenumatytų darbų, susijusių su darbu objekte vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis ryšių, keliai-gatvės statybos, telekomunikacijų srityse (privalumas).
Kolektyvinio darbo planavimas, organizavimas ir koordinavimo įgūdžiai).
Komunikabilumas, atsakingumas, organizuotumas, lankstumas .
gebėjimas greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją ir operatyviai spręsti kilusias problemas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Mes jums siūlome

Įmonė siūlo

lgalaikį darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.
Patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas.
Nemokamą apgyvendinimą su patogumais.
Galimybę siekti karjeros, tobulėti kaip specialistui.
Tarnybinį automobilį ir visas reikiamas darbui priemones.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „ADDICO“

Skambinti telefonu
informacija apie UAB „ADDICO“
2054 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.