UAB Emplonet

DARBŲ VADOVAS (-Ė) ELEKTROS TINKLŲ PROJEKTAMS

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Paskirstyti, organizuoti bei kontroliuoti darbuotojų ir subrangovų darbus;
  • Suprasti ir analizuoti elektros tinklų projektus ir schemas;
  • Leidimų bei reikalingos darbams vykdyti dokumentacijos pildymas;
  • Kabelinių ir oro linijų montavimo darbų organizavimas;
  • 0,4 - 10 kV kabelinių spintų, modulinių pastočių montavimo darbų organizavimas;
  • Bendravimas su klientais ir užsakovais.

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Kvalifikacinis elektrosaugos pažymėjimas;
  • Privalumas - pažymėjimai darbui ESO tinkle, kiti kvalifikaciniai pažymėjimai;
  • Darbo patirtis energetikos srityje;
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS bendromis programomis (MS Word, Excel ir kt.);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs veiklos planavimo, koordinavimo ir komunikavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Jaunatvišką kompetentingą kolektyvą;
  • Puikias galimybes mokytis ir augti kaip savo srities profesionalui;
  • Žinoma, siūlome ir visas socialines garantijas bei reikalingas darbui priemones;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbuotojo kompetencijos ir rezultatų.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir rezultatų.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - įmonė, kuri vykdo elektros įrenginių iki 400 kV projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbus, elektros energetikos, transporto, pramonės, statybos sektoriuose, prie savo komandos kviečia prisijungti naują narį - Darbų vadovą (-ę).