Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

DARBŲ VADOVAS (-Ė)

2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Šiluminių trasų rekonstrukcijos darbai;
  • Visapusė paskirto objekto darbų kontrolė:
Darbų paskirstymas pavaldiems darbuotojams;
Atliekamų darbų kokybės, eigos kontrolė, kontrolinių matavimų vykdymas, užtikrinimas, kad darbai būtų vykdomi pagal projektą, valstybinius standartus, techninius statybos reglamentus;
Subrangovų darbų kontrolė;
Kiti su objekto darbu susiję klausimai: aptvėrimas, reklama ir pan.;
  • Su objektu susijusios dokumentacijos tvarkymas:
Naujai priimamų darbininkų teorinių ir praktinių įgūdžių mokymas, instruktažų vedimas prieš darbų pradžią, priežiūra dėl darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos reikalavimų – žinios darbų vadovui suteikiamos darbų saugos ir sveikatos instruktoriaus, vykdomi periodiniai žinių atnaujinimo mokymai;
  • Priklausančių įrengimų priežiūra ir remonto organizavimas;
  • Užsakymų medžiagoms, mechanizmams, įrengimams ir kt. įforminimas;
  • Klientų ir partnerių konsultavimas, sąmatų rengimas;
  • Atliktų darbų vertinimas, išlaidų ir pelno kontrolė;
  • Atsiskaitymai už atliktus darbus klientams, partneriams, direktoriui;
  • Darbas ir ofise, ir lauko sąlygomis.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • SPSC atestatas;
  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos, energetikos, mechanikos ar panašioje srityse;
  • Dujotiekio sistemų projektavimo procesų eiliškumo ir trukmės, inžinierinių sistemų procesų ir technologijų išmanymas;
  • Sudėtingų schemų ir brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • Geras Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų, susijusių su įmonės veikla, išmanymas;
  • Gebėjimas užtikrinti darbų saugą, vesti instruktažus, vykdyti žinių atnaujinimo mokymus;
  • Projektinės-sąmatinės dokumentacijos rengimo metodų žinojimas;
  • Projektavimo darbų planavimo ir organizavimo metodų išmanymas;
  • Įrenginių ir medžiagų, naudojamų įmonės vykdomoje veikloje, savybės ir panaudojimo būdai;
  • Elektros apsaugos, gaisrinės saugos ir inžinierinių sistemų įrengimo metodai;
  • Procesų valdymo ir automatizavimo metodų išmanymas.

Įmonė siūlo:

  • Sąlygas realizuoti profesines ambicijas;
  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, ambicingame ir tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Galimybę panaudoti turimas žinias ir įgyti naujų įgūdžių;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį ir priedus.

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
Papildomai galimi priedai nuo rezultatų ir projektų įgyvendinimo.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB DS-1 - lauko ir vidaus dujotiekių, šildymo sistemų, tinklų montavimo srityje dirbanti įmonė, kuri prie savo komandos Vilniuje kviečia prisijungti darbų vadovą (-ę)!