Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Darbų vadovas (elektra, silpnos srovės)

2200-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - MB „Dataservis“

Darbo pobūdis

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų bei inžinerinių tinklų elektrotechninės dalies projektų įgyvendinimas;
efektyvaus komandos darbo organizavimas ir kontrolė;
atsakomybė už atliktų darbų saugą ir kokybę;
iškylančių problemų sprendimas.
Bendravimas su užsakovais, projektuotojais, rangovais ir kt. suinteresuotomis šalimis.
Darbas su Europos sąjungos šalių įstatymine/ normatyvine baze.

Reikalavimai darbuotojui

darbo patirtis diegiant elektros ir silpnų srovių sistemas;
išsilavinimas automatikos, elektronikos ar elektrotechnikos srityse;
Gebėjimas dirbti AutoCAD, Revit bei kitomis CAD programomis;
Tokio pat arba panašaus darbo patirtis;
Anglų arba Vokiečių kalbos žinios

Profesinius iššūkius diegiant inžinerines sistemas įvairiose Europos šalyse įgyvendinamiems projektams;
Tobulėjimo galimybes;
Darbą komandoje;
nemokamą apgyvendinimą kokybiškuose būstuose;
visas socialines garantijas;
galimybę tobulėti tarptautinėje įmonėje.

Atlyginimas

2200-3000 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Dataservis“

Inžinerinių sistemų diegimas.
informacija apie MB „Dataservis“
1978 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.