Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

DARBŲ VADOVAS (gręžimo darbai) VOKIETIJA

3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Drilling LT“

Darbo pobūdis

Vadovavimas lauko horizontalaus kryptinio gręžimo darbams objektuose Vokietijoje;
Darbų objektuose planavimas, paskirstymas ir priežiūra;
Pavaldžių darbuotojų darbo koordinavimas objektuose, jų darbo kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė;
Objektams numatytų resursų ir medžiagų tiekimo ir efektyvaus panaudojimo užtikrinimas;
Operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (statybos, mechanikos inžinerija ir pn.);
Ne mažesnė nei 1 metų darbų vadovo patirtis horizontalaus kryptinio gręžimo darbuose;
Gebėjimas efektyviai koordinuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą ir darbus objektuose;
Puikūs organizavimo gebėjimai;
Būti lyderiu ir autoritetu kitiems komandos nariams;
Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
SPSC atestatai- privalumas;
Geros vokiečių/anglų kalbos ir (pageidautina) rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Darbą perspektyvioje įmonėje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Draugišką darbo aplinką;
Socialines garantijas;
Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį, atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

3000 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas.
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų.
CVB client

UAB „Drilling LT“

UAB "Drilling LT" yra sparčiai auganti įmonė, kurios pagrindinė veikla - kryptinis gręžimas betranšėjiniu būdu, telekomunikacinių tinklų statyba bei atsinaujinančios energetikos darbai.
informacija apie UAB „Drilling LT“
2474 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.