Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Silpnos srovės“

Darbų vadovas - inžinierius

900-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Silpnos srovės“

Darbo pobūdis

Darbų planavimas
Sąmatų rengimas
Montuotojų darbų organizavimas
Reikalingų medžiagų ir įrangos užsakymas bei tiekimas
Savalaikis projektų įgyvendinimas
Kiti darbų vadovui priskirti darbai.

Reikalavimai

Patirtis su šiomis sistemomis: apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimas, įeigos kontrolė, elektroniniai ryšiai
Statybos procesų išmanymas
Techninės dokumentacijos skaitymas ir rengimas
Koncentracija į kokybišką rezultatą
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti ir įgyvendinti savo idėjas
Realizuoti save iššūkius mėgstančiame kolektyve
Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Esame komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatų saugumo sprendimų ir rizikų valdymo specialistai. Specializuojamės apsaugos, gaisro aptikimo ir signalizavimo, įeigos kontrolės, elektroninių ryšių ir vaizdo stebėjimo sistemų projektavime, diegime, aptarnavime ir audite.