Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RV Inžinerija“
More about company »

Darbų vadovas

Kaunas - UAB „RV Inžinerija“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis: statybos darbų organizavimas ir planavimas objektuose, atliekamų darbų vykdymo kokybės ir laiko kontrolė, techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas, objektui numatytų resursų kontrolė ir medžiagų tiekimo užtikrinimas, saugaus darbo organizavimas ir užtikrinimas.

Reikalavimai

  • 1 metų darbo patirtis darbų vadovo pareigose;
  • Geri bendravimo, organizaciniai, vadovavimo komandai ir savarankiško darbo gebėjimai;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

  • Kompetenciją atitinkantį atlygį bei motyvacijos sistemą;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visus darbui skirtus įrankius;
  • Tarnybinį telefoną;
  • Automobilį, kurą.

Įmonė užsiimanti vidaus šildymo, vandentiekio, nuotekų ir vėdinimo sistemų montavimu, ieško kvalifikuoto darbų vadovo darbui Kaune.