Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Statyba ir montavimas“

DARBŲ VADOVAS

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Statyba ir montavimas“

Darbo pobūdis

Statybos darbų organizavimas, jų vykdymo kontrolė, planavimas ir atlikimas laiku paskirtuose objektuose
Medžiagų/mechanizmų užsakymas
Statybinės dokumentacijos pildymas
Bendravimas su užsakovais ir subrangovais
Darbų saugos ir kokybės užtikrinimas
Darbų grafiko sudarymas, kontrolė

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 metų patirtis panašioje pozicijoje
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai bei gebėti valdyti brigadą
Darbo patirtis statybų sektoriuje
Svarbu išmanyti statybos darbų specifiką
Gebėti sklandžiai planuoti ir organizuoti darbus
Vairuotojo pažymėjimas

PRIVALUMAI:
Ypatingo statinio statybos vadovo atestatas
Aukštasis/aukštesnysis statybos srities išsilavinimas

Mes jums siūlome

Dinamišką ir nenuobodų darbą
Draugišką kolektyvą
Motyvuojantį darbo užmokestį ir socialines garantijas

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas

UAB “Statyba ir montavimas” pagrindinės veiklos sritys – statyba, pastatų aptarnavimas, rekonstrukcija, modernizavimas, remontas. Esame novatorišką požiūrį turinti įmonė, subūrusi atestuotų specialistų komandą. Palaikome ryšius su akademine bendruomene, jaučiame naujų technologijų paklausą ir siekiame jas pasiūlyti savo klientams. Tikime, kad pirmiausia reikia sukurti gerovę savo įmonės darbuotojams, o tik tada galėsime tinkamai pasirūpinti užsakovo lūkesčiais ir įsitvirtinti statybos sektoriuje.

Įmonės tikslai:
Atlikti darbus laiku ir kokybiškai;
Bendradarbiaujant su klientais rasti geriausius sprendimus;
Sukurti geras darbo sąlygas įmonės darbuotojams;
Tinkamai pasirūpinti užsakovo lūkesčiais nuo darbų pradžios iki pabaigos;
Siekti užsibrėžtų tikslų komandiniu darbu.
informacija apie UAB „Statyba ir montavimas“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
60
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 964 €
25% uždirba 964-1006 €
25% uždirba 1006-1188 €
25% uždirba nuo 1188 €