Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „Adevita“

Darbų vadovas (Lauko inžinerinių tinklų statyba)

Nuo 3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - MB „Adevita“

Darbo pobūdis

  • organizuoti darbus bei vykdyti jų kontrolę objektuose;
  • vadovauti pavaldžių darbuotojų grupei;
  • ruošti dokumentaciją, ją pildyti ir priduoti;
  • užtikrinti darbų terminų laikymąsi bei atlikimo kokybę;
  • bendrauti su užsakovu ir technine priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • panašaus vadovaujamojo darbo patirtis;
  • savarankiškumas, motyvacija ir noras dirbti;
  • vokiečių kalbos mokėjimas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • galimybė dirbti užsienyje;
  • žalingų įpročių neturėjimas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
  • teigiama vidaus kultūra kolektyve;
  • lankstūs ir žmogiški vadovai;
  • nemokamas apgyvendinimas;
  • vykimas ir parvykimas iš komandiruotės darbdavio lėšomis;
  • galimybę reguliariai grįžti į Lietuvą.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. į rankas

  • Elektos, ryšių, dujų, vandentiekio, nuotekų, lietaus ir kitų inžinerinių tinklų klojimo, montavimo darbai atviru ir betranšėjiniu būdu
  • Horizontalaus kryptinio gręžimo darbai - daugiau kaip 10 metų patirtis!
  • Technikos, įrangos nuoma
  • Konsultacijos
informacija apie MB „Adevita“
1364 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.