Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artezija“

Darbų vadovas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Artezija“

Darbo pobūdis

  • Efektyvus darbų planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Techninių klausimų su užsakovais derinimas;
  • Dokumentacijos priežiūra ir tvarkymas;
  • Darbo inventoriaus priežiūra, tinkamas jo eksploatacijos užtikrinimas;
  • Reikiamų darbo priemonių įsigyjimo organizavimas;
  • Rezultatų pristatymas tiesioginiam vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Organizuotumas;
  • Iniciatyvumas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Orientacija į rezultatus;
  • Vadovavimo komandai patirtis.

Privalumas:
  • Statybos vadovo atestatas ir/arba statybos projektų vadovo atestatas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Sprendimų laisvę ir savarankišką užduočių įgyvendinimą;
  • Galimybę įdėti svarų indėlį įmonės veiklos procesuose, valdyme;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Įmonė Lietuvoje dirba virš 30 metų ir yra sukaupusi didelę patirtį vykdant įvairius vandentiekio, nuotekų šalinimo bei geoterminio šildymo projektus.

Mūsų įmonė ieško naujų komandos narių, tad, jei domiesi idomiu darbu, esi darbštus, patinka įgyvendinti lauko inžinerijos tinklų projektus, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el.paštu komercija <a> artezija.lt ir mes įvertinsime tavo kandidatūrą. Plačiau apie įmonę sužinosi mūsų įmonės internetiniame puslapyje.
informacija apie UAB „Artezija“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.