DARBŲ VADOVAS / BRIGADININKAS ŠVOK VN inžinerinės sistemos

1800-2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LIUNETĖ“

Apie mus

Nuo 2019 m. sėkmingai vykdome veiklą vidaus inžinerinių sistemų srityje.
Atliekame ŠVOK VN ŠP montavimo darbus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Šiuo metu didiname darbų apimtis - kviečiame prie mūsų kolektyvo Vilniuje prisijungti patyrusį:

DARBŲ VADOVĄ ARBA BRIGADININKĄ ŠVOK VN sistemų įrengimui.

Jeigu Tau svarbu:
laiku mokamas sutartas atlyginimas, įmonės stabilumas, pagarba visiems komandos nariams ir darbų pasidalinimas siekiant bendro tikslo, kreipkis!

Siusk savo CV arba paskambink telefonu, ateik į darbo pokalbį ir junkis prie mūsų.

Darbo pobūdis

DARBŲ VADOVUI:
Vidaus inžinerinių sistemų montavimo darbų organizavimas ir valdymas.
ŠVOK VN (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vidaus vandentiekio ir nuotekų) sistemos.

  • montavimo darbų objektuose organizavimas, paskirstymas darbininkams, atlikimo laiku kontrolė,
  • darbo kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė,
  • subrangovų darbų objekte planavimas, paskirstymas ir kokybės kontrolė,
  • objektams numatytų resursų - medžiagų, mechanizmų savalaikis užsakymas, efektyvus panaudojimas,
  • operatyvus klausimų, problemų sprendimas, bendraujant su užsakovais ir technine priežiūra,
  • darbų priėmimo - perdavimo aktų ruošimas, derinimas su užsakovu ir pasirašymas,
  • užtikrinti darbų saugos, gaisrinės saugos reikalavimų laikymąsi objekte.

BRIGADININKUI:
  • priskirtos darbininkų brigados darbų planavimas, darbų paskirstymas, atlikimo kontrolė,
  • medžiagų per darbų vadovą užsakymas,
  • darbinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai

BŪTINA: darbų vadovo ar vykdytojo patirtis inžinerinių sistemų montavime ir
Inžinerinis išsilavinimas.
PRIVALUMAS: Ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas,

Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai,
Tikėjimas savimi priimant sprendimus,
Atsakomybė ir noras užsidirbti,
Energingumas, optimizmas, pozityvus mąstymas.

Mes siūlome:

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
Visas socialines garantijas,
Stabilų gerą atlyginimą ir dar plius motyvuojančius priedus priklausančius nuo rezultatų,
Naujas automobilis, kompiuteris, telefonas, kuras, ergonomiška darbo vieta.

Savarankišką ir įdomų darbą perspektyvioje, didelėje, stabilioje kompanijoje,
Visas darbui reikalingas priemones ir pagalbą,

Kvalifikacijos kėlimo kursai, mokymai, tobulėjimo galimybes - apmokama įmonės sąskaita.

Atlyginimas

1800-2800 €/mėn. į rankas
Bazinis atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

UAB „LIUNETĖ“

Nuo 2019 m. atnaujinome veiklą inžinerinių sistemų srityje.
Orientuojamės į tvarius, energiją taupančius, komfortą gyvenimui ir darbui suteikiančius sprendinius, Sėkmingai plečiamės ir vykdome projektus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Teisingas inžinerinis požiūris, dėmesys klientui ir profesionali komanda – sėkmės formulė, suteikusi mums klientų, partnerių, tiekėjų pasitikėjimą, spartų apimčių augimą ir pelningą veiklą.

Šiuo metu didiname darbų apimtis Lietuvoje ir Vokietijoje - kviečiame prie mūsų kolektyvo prisijungti savo srities profesionalus ir naujokus:
darbų vadovus, brigadininkus, projektų inžinierius ir montuotojus.

Siusk savo CV arba paskambink, sąlygas aptarsime telefonu.
Darbui Vokietijoje: Mindaugas, mob. +370 605 96105
Darbui Lietuvoje: Artūras, mob. 8 600 86105

Įmonė atlieka vidaus inžinerinių sistemų montavimą:
  • Šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas,
  • Vidaus vandentiekis ir nuotekos,
  • gaisrinio gesinimo sistemos,
  • katilinių, šilumos punktų įrengimas.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „LIUNETĖ“
3112 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
307
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.