Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Darbų vadovas

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Revisma“

Darbo pobūdis

  • Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų darbų organizavimas;
  • Atliktų darbų, medžiagų bei įrengimų kokybės kontrolė;
  • Techninės dokumentacijos paruošimas , kontroliavimas, perdavimas užsakovui;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovu

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo pareigas( šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, vandentiekis ir nuotekos);
Atsakingumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Įdomų atsakingą darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą priklausantį nuo turimų gebėjimų

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Revisma“

Inžinerinių sistemų montavimas ir aptarnavimas
informacija apie UAB „Revisma“
1337 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1076 €
25% uždirba 1076-1191 €
25% uždirba 1191-1434 €
25% uždirba nuo 1434 €