Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Beton-M Finland Oy
More about company »

Darbų vadovas statybos aikštelėje - brigadininkas

Užsienis: Suomija - Beton-M Finland Oy

Darbo pobūdis

Darbo užduočių paskirstymas brigadai (klojinių surinkimas, armatūros rišimas, betonavimas)
Vadovavimas brigados darbų atlikimui, darbas kartu su ja
Efektyvus darbo procesų valdymas
Darbo kokybės, darbo projektų tikslus vykdymas bei kontrolė

Reikalavimai

Monolitines statybos supratimas ir darbo patirtis, mokėjimas skaityti brėžinius
Statybos darbų, brigados vadovavimo patirtis
Atsakingas bei rimtas požiūris į darbą, į pavestas atlikti užduotis, pavestų užduočių darbuotojams kontrolė
Anglų arba bent rusų kalba

Mes jums siūlome

Konkurencingas atlyginimas: 2400 eurai netto/mėn.
Lankstų darbo grafiką, suteikiame galimybę važiuoti namo i Lietuvą ilsėtis kartą į 3-5 darbo savaites, priklausomai nuo darbuotojo poreikio
Suteikia nemokamą gyv. plotą Suomijoje, apmoka keliones į/iš darbo bei į/iš Lietuvą
Neterminuota ilgalaikė darbo sutartis
Plačias augimo galimybs

Beton-M Finland Oy, tai sėkmingai Suomijos statybos sektoriuje veikianti įmonė, kuri veiklą vykdo kaip didžiausių Suomijos statybos įmonių partnerė. Įmonė specializuojasi bei atlieka sudėtingus monolitinės statybos darbus (tiltų, uosto krantinių, gyvenamųjų/gamybinių pastatų, kitų infranstruktūros objektų statybą).