Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DIA HOME“

DARBŲ VADOVAS -TECHNIKAS (PLASTIKINIAI LANGAI)

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DIA HOME“

Darbo pobūdis

  • Plastikinių, aliuminių langų matavimas, situacijos analizė, klientų konsultavimas;
  • Montavimo mazgų, montavimo planų braižymas;
  • Supratimas apie PVC, aliuminius langus, reikalui esant problemų sprendimas objektuose;
  • Langų ir kitų konstrukcijų reguliavimas;
  • Nuolatinis darbas komandoje su įmonės pardavimo projektų, montavimo darbų bei gamybos vadovais;
  • Montavimo darbų planavimas;
  • Projektinių sprendinių aptarimas ir derinimas su užsakovais, projektuotojais ir architektais.
  • Logistikos koordinavimas bei sandėlio priežiūra;

Reikalavimai

  • Statybos inžinieriaus kvalifikacija;
  • Statybinės ir techninės žinios;
  • Panašaus darbo patirtis - būtina;
  • Sugebėjimas bendradarbiauti su klientais, langų montuotojais;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Augantį motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas

UAB DIA HOME specializuojasi plastikinių, medinių, aliuminių langų, lauko durų, garažo vartų prekyba bei montavimu Lietuvoje ir už jos ribų.

Pagrindinės veiklos kryptys:
Prekyba langais, lauko durimis, garažo vartais;
Prekyba stiklinėmis pertvaromis, stiklo paketais;
Prekyba stumdomomis terasinėmis durimis;
Langų, stiklinių pertvarų, durų, garažo vartų montavimas;
Konsultuojame projektuojant gaminius;
UAB "DIA HOME" - Įmonės pagrindinis tikslas - maksimalaus paslaugų lygio užtikrinimas, siekiant patenkinti klientų poreikius. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, didelis dėmesys yra skiriamas produkcijos kokybės užtikrinimui, profesionalių darbuotojų atrankai bei bendravimui su klientais.
informacija apie UAB „DIA HOME“
4
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.