Tavegg As

Darbų vadovas

Nuo 3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - Tavegg As

Darbo pobūdis

  • Darbų objektuose planavimas, paskirstymas , priežiūra;
  • Darbų saugos, priešgaisrinės saugos, reikalavimų išmanymas ir laikymasis;
  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė;
  • Medžiagų tiekimo ir efektyvaus panaudojimo užtikrinimas;
  • Statybos darbų vykdymo grafiko, biudžeto kontrolė;
  • Statybinės dokumentacijos pildymas bei darbų pridavimas

Reikalavimai

  • Statybos darbų valdymo patirtis nuo 3 metų;
  • Išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Puikūs darbų planavimo, organizavimo bei koordinavimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, gebėjimas operatyviai išspręsti iškilusias problemas ir priimti sprendimus;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Moka susikalbėti rusų ir/ar anglų kalbomis (privalumas);
  • Moka susikalbėti norvegų kalba (didelis privalumas).

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir ketvirtines premijas už atliekamą darbą;
  • Kompanijos automobilį;
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Nemokamą apgyvendinimą Osle;

Kviečiame paskambinti ir pasikalbėt!
Tel. LT.: +37062644014 / NO.:+47 485 03 542
www.facebook.com/TaveggAS.No/

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. į rankas

Tavegg As

Ilgametę patirtį Norvegijos statybų rinkoje turinti kompanija, šiuo metu ieško naujų komandos narių- stalių/ statybininkų vidaus ir išorės darbams atlikti, taip pat kvalifikuotų darbų darbovų.
Darbai organizuojami Norvegijoje, Osle. Šiuo metu vykdomos ligoninės pastato, verslo centro, viešbučio, daugiabučių, butų- statybos.
Kviečiame prisijungti specialistus, kurie turi praktikos ir patirties vidaus ir išorės apdailos projektų darbuose, asmenis kurie turi kompetencijos ir žinių vadovauti ir prižiūrėti žmonių komandas ir kontroliuoti darbų procesus, taip pat ką tik baigę staliaus -dailidės mokslus, bei įgyją specialybę, bei trokštantys savo žinias pritaikyti praktiškai yra kviečiami prisijungti prie Tavegg AS komandos.
See all ads of this company (2)