Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Group“
More about company »

Darbų vadovas (vamzdynų montavimas)

Užsienis: Prancūzija - UAB „RNDV Group“

Aprašymas

Darbas vienoje didžiausių laivų statyklų Europoje - Prancūzijoje, Saint-Nazairo mieste. Naujai statomame kruiziniame laive vyksta vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. Plečiame savo komandą todėl šiuo metu ieškome DARBU VADOVO.

Darbo pobūdis:
  • vamzdyno montavimo darbų laivuose organizavimas, priežiūra, koordinavimas;
  • darbų ir darbuotojų paskirstymas, atliekamų darbų vykdymas ir kontrolė;
  • darbuotojų darbo ir rotacijų organizavimas, darbo laiko žiniaraščių pildymas;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos taisyklių reikalavimų laikymosi užtikrinimo kontrolė;
  • kitos su darbų atlikimų dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis vamzdynų montavime laivuose;
  • anglų k.
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • noras ir galimybė dirbti komandiruočių principu užsienyje;
  • lyderio savybės, atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

  • apmokėti visas komandiruočių išlaidas (kelionės, būstas, transportas iš/ į darbą);
  • apgyvendinti su visais patogumais;
  • suteikti visas darbui reikalingas priemones;
  • padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, sertifikatus bei tobulėti kaip specialistui.

Daugiau informacijos telefonu:

Atlyginimas

Derybų klausimas

RNDV Group – tai bendrovė, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo, ŠVOK sričių darbus.

RNDV Group sėkmingai vykdo savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Džiaugiamės, kad vis daugiau užsakovų pasitiki ir naudojasi mūsų paslaugomis. Tai mus džiugina ir įkvepia tolimesniam tobulėjimui bei augimui. Dėl šios priežasties kviečiame į savo būrį prisijungti kvalifikuotus specialistus ir motyvuotus darbuotojus, kurie norėtų papildyti mūsų veržlią komandą.
Informacija apie UAB „RNDV Group“
712 €
Vid. atlyginimas bruto
682
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 566 €
25% uždirba 566-726 €
25% uždirba 726-778 €
25% uždirba nuo 778 €
Vadovas: Tomas Kazlauskas