Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekskomisarų biuras"
More about company »

DARBŲ VADOVAS

Vilnius - UAB "Ekskomisarų biuras"

Darbo pobūdis

Vykdomų darbų planavimas ir organizavimas;
Darbuotojų koordinavimas;
Atliekamų darbų kokybės ir terminų laikymosi užtikrinimas;
Ataskaitų pildymas bei teikimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Gebėjimas organizuoti pavaldinių darbą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.

Mes jums siūlome

Tarnybinį automobilį;
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
Puikias galimybes dirbti ir tobulėti nuolat augančioje, didžiausioje lietuviško kapitalo saugos tarnyboje;
Darbui reikalingas priemones;
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas;
Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus;
Socialines garantijas ir laikų mokamą atlyginimą;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Bendrovė „Ekskomisarų biuras“ - pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Šiandien „Ekskomisarų biuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas. Įmonėje dirba daugiau kaip vienas tūkstantis trys šimtai saugos specialistų. Bendrovės padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o partnerių turime visose Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, taip pat JAV bei Kanadoje.
Informacija apie UAB "Ekskomisarų biuras"
1316
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arvidas Januška