Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Biseris"
More about company »

DARBŲ VADOVAS

Vilnius - UAB "Biseris"

Darbo pobūdis

  • Kelių ženklinimo brigadų darbo organizavimas;
  • Darbų kokybės kontrolė (objekte);
  • Produktyvumo matavimai ir efektyvinimas;
  • Darbo rūbų ir priemonių užtikrinimas;
  • Medžiagų nurašymas ir likučių fiksavimas;
  • Atliktų darbų pridavimas Technikos inspekcijai;
  • Darbų aktų formavimas ir derinimas;
  • Darbų savikainos skaičiavimas;
  • Subrangovų paieška ir derinimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • darbų/projektų vadovo darbo patirtis, vadovavimas bent 6-12 žmonių komandoms;
  • labai geri darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Atsakingumas, reiklumas, veržlumas;
  • Ypatingo statinio statybos vadovo atestatas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas;
  • puikų jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • galimybę realizuoti savo idėjas;
  • motyvuojantį atlyginimą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Biseris“ – tai viena didžiausių Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotų projektinių įmonių grupė, teikianti kompleksines susisiekimo ir civilinės infrastruktūros gerinimo paslaugas. Jau daugiau nei 20 metų geriname eismo saugumą Lietuvos keliuose ir miestuose, diegdami naujausias technologijas ir plėtodami inovatyvius infrastruktūros modernizavimo sprendimus.
Informacija apie UAB "Biseris"
1490 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 383 €
25% uždirba 383-1188 €
25% uždirba 1188-2149 €
25% uždirba nuo 2149 €
Vadovas: Tomas Ignatavičius