Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GRYTURTA“

DARBŲ VADOVAS

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GRYTURTA“

Darbo pobūdis

Apdailos darbų organizavimas objektuose ir jų kokybės kontrolė.
Pavaldžių darbuotojų darbo laiko planavimas ir kontrolė.
Medžiagų tiekimo į objektus organizavimas ir kontrolė.
Komunikacija su klientais, informacijos teikimas.
Vidinių įmonės ataskaitų rengimas ir kt.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis.
Mokėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus.
Geri bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai.
Gebėjimas savarankiškai spręsti iškilusias problemas.
Mokėjimas vadovauti pavaldiems darbuotojams.
Kompiuterinis raštingumas – Excel, Word.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Rusų kalbos žinios žodžiu privalumas.

Mes jums siūlome

Pastovus darbas stabiliai veikiančioje kompanijoje.
Socialinės garantijos.
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų. Tikėtinas darbo užmokestis į rankas - nuo 1500 eur/mėn.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Nuo 2014 metų sėkmingai ir stabiliai veikianti vidaus apdailos įmonė UAB GRYTURTA ieško komandos pastiprinimo. Šiuo metu mes ieškome žmogaus DARBŲ VADOVO pozicijai.
informacija apie UAB „GRYTURTA“
670 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.